Lampičky

 

Do interiérových scének, zvláště pak do ložnic, jsem lampičky vyráběla už mnohokrát. Na výrobu jsem využila různé plastové uzávěry, části rozbitých dětských hraček a další nalezené polotovary. Vyráběla jsem ale i dřevěné modely lampiček s papírovými stínítky.
Nafotila jsem pár různých typů, na kterých je vidět, z čeho vznikly.
První lampička má základ z dřevěné kulatiny polepené bílou čtvrtkou, na kterou jsem navlékla plastové kroužky pocházející z ozdobné gumičky do vlasů. Na podstavec jsem použila dva plastové terčíky z pěněného PVC se třemi přilepenými korálky.
Druhou lampičku tvoří plastová špulka z nitě, kulatý plastový podstavec a stínítko z vnitřního obalu z kinder vajíčka ...a protože jsem potřebovala špulku trochu prodloužit, vstrčila jsem do ní zbytek ztuhlého silikonu ze špičky aplikátoru a teprve na něj jsem  přilepila stínítko.
Třetí lampička vznikla z uříznuté skleněné minilahvičky od alkoholu (potřebovala jsem je kdysi pro šerpu do nákladu, a tak jsem jim odřezala úzká hrdla) do které jsem nasypala trochu ozdobného písku a vsunula  pár umělých růžiček. Hrdlo jsem pak uzavřela plastovou trubičkou na kterou jsem posadila  stínítko vystřižené ze sady ozdobných papírů.
Čtvrtá lampička je nejjednodušší...část rtěnky a část uzávěru od sektu, vše spojeno tavnou pistolí. 

 
Tady jsem nafotila lampičky použité v předešlých scénkách.  

 
   


   
 

Zpět na hlavní stranu