Miminka Ashton Drake

 

Miminka od Ashton Drake se skvěle hodí jako děti našich tonnerek.Všechny jsem koupila na mezinárodní aukci ebay, ovšem je to už delší doba a tehdy byly ceny za panenky i za poštovné nesrovnatelně nižší. Většina miminek má své originální oblečení, ale některá jsem koupila nahatá. Mají různé velikosti i typy tělíček, což je jasně patrné na společné fotografii. Všechna jsou z kolekce Heavenly Hnadfuls ( kolekce miniaturních miminek), jsou vyrobená z měkkého vinylu  a z látky, mají detailně vypracované hlavičky s mohérovými vlásky.

Tady jsou tři nejmenší. Měří 4", cca 10 cm, mají taková tužší látková tělíčka, mohou otáčet hlavičkou, ruce a nohy nejsou ohebné, lze s nimi pohybovat pouze v místě upevnění k tělu.

   


   

Další čtyři jsou jsou vysoká 4,5", tedy něco přes 11 cm. Tělíčka mají měkká, ohebná, v dutých pažích je natažený drátek, a tak je lze tvarovat, přišité nožky jsou srandovně plandací.
 

  

Tady jsou představitelé dvou různých sérií, první je ze série Baby Em, druhé ze série Wizard of Ozz, jsou vysoká asi 5", tedy cca 12,5 cm a opět jsou hezky pohyblivá. Jak vypadají tělíčka si můžete prohlédnout na společné "nahaté" fotografii.
 

Na konec jsem si nechala miminka ze série Care Bear. Jsou vysoká 5,5", téměř 14 cm, také mají drátky v pažích, a tak se dají výborně aranžovat. Představují batolata a mají moc hezké obličeje. Patří k mým oblíbencům a jen zcela náhodou se mi podařilo postupně sehnat celou sérii.

  

Zpět na hlavní stranu