SILVESTROVSKÉ FOTO 2019


Románový hrdina

Když jsem skončila fotografování pomohla mi Nela s balením všech rekvizit a nábytku. Přesto, že je taková útlá projevila nebývalou sílu a vytrvalost.


Koncert

Sotva skončilo vystoupení a diváci opustili sál, vyzdvihli spoluúčinkující  Denisu na desku klavíru a chtěli po ní alespoň jeden oslavný taneček. Nejvíc se angažoval rozverný Michal, který ve snaze narovnat Denise róbu, zatáhl za spodní lem šatů a  pružný oděv jí přitom strhnul až do pasu. Rozzlobená Denisa mu to ovšem nedarovala a spolu se svými kolegyněmi jej náležitě potrestaly.

 


Pergola

V teplém červnovém dni se našim holkám vůbec nechtělo domů do krabic, a tak se Irena s Radkou vyšplhaly na vršek pergoly a odmítaly opustit scénu. Nepomohlo ani vlídné přemlouvání ani důrazné napomínání. Nakonec zasáhla Máninka a obě rebelky sundala násilím dolů...ale měli jste slyšet ten jekot.


Album

Jitka s Markem si společně prohlédli všechny fotografie, pak na sebe zamilovaně hleděli a nakonec se začali vášnivě líbat. Vlastně ani nevěděli, jak se to stalo, ale v zápalu vášně se znenadání ocitli na zemi a v milostném objetí se snažili zbavit oblečení. Jenže zrovna v tu chvíli vstoupil do kuchyně tatínek...nikoho neviděl ...překvapený pár se urychleně skryl pod stolem. Tohle ovšem nemohlo vyjít, a tak byli objeveni, plísněni a pokáráni. Moudrý tatínek ale na konec řekl, že tohle zůstane jen mezi nimi a dál to nebudou rozmazávat. A tak když přišla do kuchyně maminka  a chválila mladé za vzorné chování, tatínek se jen lehce pousmál.


 


 


 


 


 

 
 

                                       SILVESTROVSKÉ FOTO 2018

Pračka

Poté, co si Bára se Štěpánem celou situaci ohledně otisku rtěnky vysvětlili, došlo k báječnému usmiřování. Oba hupsli společně do vany, kde si užívali hřejivé napěněné koupele. Pak zamilovaný Štěpán svou ženu pečlivě osušil a odnesl do ložnice....

 

 

U babičky

Když si babička na chvilku odskočila a obě vnoučátka zůstala v ložnici o samotě, tu malá Natálka hned ponouká Tomíka, aby přinesl něco pořádného k snědku, neboť v opačném případě jim dospělí přichystají ty neslané nemastné kašišvandy. Tomíkovi se moc nechtělo, ale protože toužil na sestřenici zapůsobit, dorazil  zanedlouho s rohlíkem...Natálka si asi představovala něco pikantnějšího, ale nakonec se na rohlík vrhla doslova střemhlav.

 

 
      

V ráji

Sotva dostali Adam s Evou vyhazov z ráje, zjevil se před nimi ďáblík, který každému z nich přinesl na cestu balíček. Asi ho trochu hryzalo svědomí, že se do téhle prekérní situace dostali jeho přičiněním. Překvapený pár vylovil z balíčků oblečení, a tak nemuseli po světě chodit nazí...ovšem na boty čert zapomněl. Adam s Evou putovali po kamenitých cestách, prodírali se hustou vegetací, s vypětím všech sil přešli rozpálenou poušť a na konci dne ulehli na zem, kde jim jako přikrývka posloužili obrovské lopuchové listy. Tak dobrou noc a zítra vstříc novým dobrodružstvím!

 
 

Zimní trh

Ilona se vrátila za pohledným lesákem a snažila se získat jeho přízeň. Nejprve ho zvala na večeři, nabízela mu cigarety a pak dokonce vytáhla láhev s alkoholem a žadonila o společnou konzumaci. Trhovci už prodali většinu svého zboží a pomalu se chystali domů. Viktor byl v myšlenkách u své ženy a na neodbytnou Ilonu neměla vůbec náladu. Uražená Ilona byla vzteky celá bez sebe, v záchvatu zuřivosti se vrhla do sněhu kopala kolem sebe a lesáka častovala nadávkami.
Viktor beze slova sbalil svůj "krám" a chvatně zmizel, spolu s ním i okolní prodejci. A tak když se Ilona do sytosti vyřádila a rozhlédla kolem, zjistila, že její výstup nemá jediného diváka.

 

                                 SILVESTROVSKÉ FOTO 2017

Královna a šašek

Pauzu mezi fotografováním trávili hlavní aktéři zejména jídlem. Malé Majdalence stačilo lízátko, Sabina si dala horkou polévku a Martin si pochutnal na pořádném kusu salámu a bagetě. S plnými žaludky si pak spokojeně  pochrupovali na podlaze.

   

   

Bleskový moučník

Tatínek se domů vrátil opravdu hodně pozdě, ale návštěvu ledničky si neodpustil a připravený moučník hned našel. Potmě si pak zasednul ke stolu v kuchyni a slastně si pochutnával na vychlazené dobrotě. Mína se náhodou probudila a šla se do kuchyně napít, rozsvítila světlo a ejhle...tatínek! Překvapeni jsou oba, ale příjemně, vždyť se na sebe těšili a tatínek nešetří chválou svým dvěma šikovným cukrářkám.

 


 


 


 


 

 
   

   

U kartářky

Když Tea přečetla Tomášův osud z jeho dlaně, ten se najednou postavil a začal si svlékat sako a pak kravatu...to mladou ženu dosti vylekalo a snaží se skrýt za stolem v rohu místnosti. Jenomže Tomáš jde za ní a pořád blíž a blíž...a pak se natáhne pro plášť, který Tea přehodila přes paraván. Oblékne se do něj, nasadí černou dlouhovlasou paruku a vyzve Teu, aby usedla před stůl. Teď si ona vyslechne Tomášovu věštbu...tu ovšem vzhledem k její značné lechtivosti nemohu zveřejnit.


 


 


 


 


 

 

 

 

 

Neposlušný andělíček

Netrvalo dlouho a velký anděl se do sednice vrátil...prý také touží ochutnat tu "zasněženou" dobrotu, o které mu vyprávěl andílek.  Maminka mu vánočku ochotně nabídne a anděl nejprve jen tak nesměle uždibuje malé kousíčky. Pak ale zapomene na veškerý glanc a  vánočku ukusuje hladově div se neudusí.
Nakonec caltu popadne, svírá ji v náručí jak malé dítě a zmizí s ní v nebesích.
A tak zcela výjimečně měli tenhle rok v chalupě Vánoce bez vánočky. Ovšem od té doby maminčině vánočce nikdo neřekl jinak než "nebeská".

 

                                  SILVESTROVSKÉ FOTO 2016

Šaty pro panenku

Když se večer všichni vrátili z dětského karnevalu a Adélka už šla spát, nezapomněl Gabriel pochválit svou ženu za to, jak pěkné šaty ušila pro jejich dcerku. Světlana ale rozpačitě vysvětluje, že je to vše díky krásné látce tenké jako pavučinka a vytáhne zbytek, aby ji manželovi náležitě ukázala. Jenomže...jak tuhle průsvitnou tkaninu Gabriel zahlédnul, už se mu v hlavě honí nejrůznější představy a nenápadně sonduje, zda by nemohla Světlana ze zbytku ušít pro sebe takovou kraťoulinkou noční košilku. Ani kategorické NE ho nedokáže odradit  a dál zkouší svou ženu přemluvit, aby mu tedy alespoň ukázala, jak by jí to v takové košilce slušelo. Světlana nakonec souhlasila, když však vidí mlsné pohledy svého manžela, raději zhasne světlo. Jenomže vychytralý Gabriel ve vhodnou chvíli rozsvítil  pracovní lampu u šicího stroje. Na posledním snímku ovšem sami vidíte, že Světlana tuhle malou lest svému drahouškovi s láskou odpustila.


 


 


 


 


 

 

 

Čína

Těsně před tím, než Aiko odešla, pošeptala jí Lien svoje velké tajemství. Zamilovala se totiž do jistého akčního hrdiny, jehož obrázek sama namalovala a po večerech k němu vzhlíží a opájí se jeho mužností. Samozřejmě, že Aiko hned chtěla obrázek vidět, a tak dlouho do Lien hučela, až jí ta nešťastnice tajný svitek ukázala. A začala mela. Aiko chtěla obrázek hrdiny ukořistit pro sebe a obě dívky se o něj začaly přetahovat. Po lítem boji se nakonec rozcuchané a poškrábané dívky dohodly na jakési "střídavé péči". A tak se vyobrazený svalnatý rek vždy po týdnech stěhoval od jedné ke druhé dívce a pak zase zpátky.


 


 


 


 


 

 

 

Neznámá planeta

Když Nina objevila na své obrazovce elektronický pozdrav od roztomilých čertíků, byla nadšením celá bez sebe. Malý robot OTÍK je pro čertíky velikým rádcem a učitelem. Inteligentní tvory naučil za necelý rok dokonce psát! A to samozřejmě česky! Nina je opravdu nadšená.

   

   

Pohádkový les

Tatínka stejně pořád nejvíc zajímalo, jak to vypadá uvnitř velké muchomůrky. Možná to bylo tím, že se mu líbila blonďatá pokladní, možná tím, že ještě nikdy nebyl v útrobách tak veliké houby. A tak když domek několikrát oběhnul kolem dokola a nenašel žádný vstup, rozhodnul se použít hrubé násilí. Nejprve strhnul střechu a pak vyzdvihnul na ramenou malou Kačenku, aby si uvnitř vše řádně prohlédla. Nakonec se shůry podíval  i on sám. Ječící do kouta zahnaná Milena jej ovšem natolik vyděsila, že si ani nestačil všimnout, že mladá krasavice je na fotografování poněkud nedostatečně oblečená.

 

 

Vánoční obchod

Tak moc si malá Adélka přála projít se mezi domečky svého vánočního městečka, že jsme nakonec nelenily a vytáhly papírovou předlohu, která je přece jen poněkud větší. Adélka s maminkou tedy vkročily do "zasněžené"krajiny a zblízka si prohlédly jednotlivé domečky.

 

                                   SILVESTROVSKÉ FOTO 2014


Studio GEJZÍR

Ve chvíli, kdy Pavlína přinesla už hotové jablečné plundry a plastický chirurg Štěpán jí pohlédl do tváře, vyskočil beze slova ze sedačky a v mžiku rozpoutal
ve studiu  zběsilou honičku. Nic nechápající moderátorky se snaží chránit prchající Pavlínu před rozzuřeným lékařem a jediná Dagmara, která je tak trochu stranou, si všimne, že obličej sličné pekařky je na ukázkových fotografiích, které Štěpán přinesl sebou do studia. Ano, je to ona! Dívka s obřím nosem,
od kterého jí pod příslibem jisté "náklonnosti" šikovný chirurg odpomohl. Jenomže fikaná Pavlína se po zákroku šikovně vypařila a  Štěpán se od ní nedočkal ani náklonnosti ani hotovosti.
Ještě, že jsou obě moderátorky tak půvabné a dokážou svými něžnými hlásky rozčíleného Štěpána uchlácholit. Pěkně ho ládují sladkým pečivem a přitom mu obdivnými slovy léčí pochroumané ego. A Pavlína? Ta rychle jako lasička vyklouzla ze studia a už je na cestě za dalším dobrodružstvím.

  
   

   

Harém

V pauze mezi fotografováním si všichni aktéři rádi odpočinou. Tentokrát je to celkem náročné, hodně postav na malé scéně, vydýchaný vzduch, horko a žízeň.

   

   

Idema

Jak tak Tomáš civí na přivezené vzorky idem, náhle se všechny tři umělé ženy zaktivují. A začíná  pěkná divočina. Vnadné "nudistky" se vrhnou na překvapeného Tomáše, chvilku se kolem něho svůdně omotávají a pak jej zčista jasna popadnou a nacpou do jednoho z ochranných obalů. Nic platný není mladému muži mohutný odpor ani  hlasité volání o pomoc, idemy vládnou nebývalou silou, celou akci si viditelně užívají a s úsměvem odesílají zabaleného Tomáše do výroby....

Kráska a zvíře

Fotografování skončilo a Robert si konečně mohl sundat z hlavy huňatou masku zvířete a zhluboka se nadechnout čerstvého vzduchu. Při svlékání kostýmu mu velmi ochotně asistuje půvabná Jana. Urostlý Robert jen stěží dostává permanentně napjatou muskulaturu z těsného zvířecího obleku, což mu ovšem vzhledem
k obdivným pohledům křehké Jany vůbec nevadí...spíš naopak. Komu to ovšem vadí, je tak trochu upozaděný Matyáš. Zdá se, že hlavní hrdina přišel díky doublerovi skrytému po celé fotografování v chlupaté masce zkrátka.

 Jak se dělá výstava

Ještě jedna fotka na závěr a pak už měla děvčata za úkol vyndat opatrně všechny věcičky z vitrín a uložit je do připravených krabic. Jenomže holčičky k tomu přistoupily po svém...nahrnuly všechno horem pádem rovnou na zem jako dva rozjuchané buldozery....a ještě byly hubaté, když jsme se zlobily nad jejich neopatrností. Našim domluvám se jen smály a neodpustily si ani ironické poznámky. Inu, i u panenek je někdy lepší jedno dobře mířené šlehnutí pře zadek, 
 než sáhodlouhé vysvětlování.

Dýně

V letošním roce se Gabrielovi povedlo vypěstovat opravdu velikou dýní. Neváhal tedy zavolat na svého souseda, aby se extrakouskem pochlubil. Vždyť soused Samuel jej dosud vždy předčil se všemi výpěstky, a tak se těší, že letos se mu konečně podařilo nad zkušeným zahradníkem zvítězit. Samuel
po příchodu obdivně pokyvuje hlavou a chválí pýchou se dmoucího Gabriela. Pak tiše odejde a vrátí se s dýní, kterou letos vypěstoval on...


 

SILVESTROVSKÉ FOTO 2013

Trezor

Když se Tea uklidnila a v bytě opět zavládnul klid a pořádek, uvědomil si alkoholem rozjařený Adam, jak je Tea v tom župánku přitažlivá...a co má vlastně pod ním? Jenomže zrovna v téhle chvíli neměla Tea  na jeho důvěrnosti ani pomyšlení. To se ovšem statečného zachránce dotklo. Všimnul si sošky útlé černošky a vzal ji k sobě na klín, laskal ji a obdivoval štíhlý pas. Přitom fňukal, že se mu jeho milá, kterou vyrval ze spárů zlotřilce, nechce ani trochu věnovat.
Nakonec už to Tea nevydržela a začala svého miláčka utěšovat přesně tak, jak si to představoval...

Kočárek

Dokončily jsme poslední záběry a teď už nás čekalo "jen" všechno sbalit a uklidit. Ještě jsme šly zkontrolovat všechny fotografie na monitor a mezi  tím se začaly dít věci! Evelína  společně s Vítkem rozhodli, že nám pomohou a sami se vrhli do bourání scény. Elišce se sice ze začátku tenhle nápad moc nezamlouval, prý ji tlačily boty a bylo jí horko, ale nakonec se téhle tajné akce zúčastnila i ona. Sebrala a uložila všechny mechy a dokonce přenášela s Vítkem lavičky. Ovšem energií překypující Evelína skákala obratně mezi větvemi, vše perfektně řídila a stihla se mezi tím postarat i o děti v kočárku. Vítek si vzal na starosti kašnu a uklidil i všechen písek. 
Když jsme se vrátily od počítače, našly jsme na sklizené desce sedět prací unavené hrdiny a naše překvapení bylo nevýslovné.

 

 

Terasa

Když odběhla Lucka dolů na ulici, letěl kolem terasy ještě jeden balónek s jasným vzkazem. A pak už překvapený Filip viděl, jak kousek od něj stoupá do oblak dlouhovlasý mladík.  Pohotově jej zachytil za nohy a nenechal tak mladého muže uletět až bůh ví kam. Tak to je tedy ten "vynálezce" létajících narozeninových přání!
Za nedlouho je nazpět zklamaná Lucka, která na ulici svého Davida nenašla....netuší, že její miláček mezitím na terasu přiletěl. Shledání těch dvou bylo dojemné a romantické zároveň. Filip jen stěží stihnul zamačkávat slzy.

 

 
   

   
 

 

Pod širákem

Je hluboká černá noc a Frantík zaslechne v blízkosti jejich tábořiště podivné dupání a funění. Jitku nechce vyděsit, a tak se v tichosti vysouká ze spacáku a jde se podívat po okolí. A nemusí nijak daleko, hned vedle ohniště objeví obrovitánského ježka, je to pravý šumavský macek, jakého lze najít pouze v těchto končinách. Přátelský bodlináč hledá jen trochu tepla, a tak nakonec nocují všichni společně.
Ráno ale všechny vzbudí šílený jekot vyděšené Jitky. Frantíkovi dá dost práce ji uklidnit a vysvětlit jí, že tahle "nestvůra" je zcela neškodná.

 

 

Bezdomovec

Samuel chtěl svou právě nalezenou dceru přesvědčit, že ještě není takový stařík, že má pořád dost sil a energie, a tak ukáže  něco ze svého tanečního umění...Adriana už teď ví, po kom má své pohybové nadání a protože nechce zůstat za svým otcem pozadu, bez mrknutí oka shodí sáčko a převede výstavní stoj na rukách.

 

 

Trojčata

Sotva maminka odešla do ložnice a děti zjistily, že je vzduch čistý, přelezly dřevěnou ohrádku a společnými silami se dostaly až na kuchyňskou linku. Tam se jim podařilo ukořistit vyhlídnutou lahvičku s polévkovým kořením. A pak byla slavnostní ochutnávka...bylo to slané a kořeněné tak, že se všem kroutily pusinky, ale bylo to o tolik jiné nežli jejich večerní kaše...ale pozor! Maminka se vrací! Rychle vyhodit lahvičku z ohrádky a předstírat ospalost.
A maminka si může lámat hlavu s tím, jak se magi z ničeho nic ocitlo na zemi.

 

 


                              SILVESTROVSKÉ FOTO 2012
 

Planeta Furi

Schůzka Emy a Martina pokračovala v milostném objetí, oba nešetří polibky...zabráni jeden do druhého nepostřehli ani, že se tajně vrátil zarputilý Njaj, blíží se rovnou k překvapené Emě, směle ji očichává svým dlouhým frňákem a dokonce se ho snaží vsunout Emě do rozevřeného kabátku. Jenže to neměl dělat! Rozzlobený Martin už toho má dost. Popadne skrčka za nenechavý nos a ve zlosti mu ho utrhne. Njaj naříká a zakrývá si obličej rukama, jeho chlouba
je ta tam a bude trvat nejméně dalších 15 let, nežli mu naroste nový chobot.

Pizza

Po skvělé večeři se Patrik s Monikou odebrali do obýváku a Betynka zůstala v kuchyni sama. Všude se ještě line ta lahodná vůně pečené pizzy. Chytrá Betynka vyskočí na židli, pak na linku. Ochutná zbytky a ještě se porozhlédne, co je kde dobrého na dosah. Občas ji mrzí, že má tak krátké nohy...

 

 

Jak se dělá scéna

Ani jedna z nás si nevšimla, že při záběru, kde si Izabela se Světlanou podávají ruce, zůstal na zemi ležet plastový postřikovač, kterým rosíme mechy a ostatní rostliny.Všimly si ho až naše holky, které v krátké pauze bez dovolení vylezly na zeď a nepatřičnou věc zahlédly. Mezitím utekla ze své scény i malá panenka v kimonu. Při našem příchodu jsme je všechny našly tak, jak vidíte na posledním snímku.  Záběr s potřásáním pravic jsme nakonec zopakovaly a za upozornění na naše přehlédnutí jsme samozřejmě bdělým panenkám poděkovaly.

 

 

Trosečník

Moře na dvoře.

Domek u dvou motýlů

Příjemné odpoledne pokračuje, ale ve chvíli, kdy se Andulka zabrala do prohlížení dětské knížky, "ztratili se" dědeček s maminkou ze zahrady. Najednou je Andulka úplně sama, rozhlíží se a volá. Už už začíná natahovat moldánky, když tu najednou se začne zdvíhat střecha jejího domečku. A ejhle! Je tu maminka
 i dědeček...ach jo, jako malí!

Na kolech

Když ve městě narazí Toník na svého spolužáka, chce se trochu pochlubit a předvést se, jak spolu se svou sestrou ovládají akrobatickou jízdu. Předvádějí čím dál tím náročnější kousky a Honzík na ně hledí s němým úžasem. Jenže, říká se v nejlepším přestat... ale nebojte, Katka to odnesla jen naraženým loktem...neměla se tolik vytahovat.

 

 

Renesanční malíř

Obraz ještě zdaleka není dokončen, ale pohled na nahou Lilianu Šimona dráždí a on se nedokáže soustředit na práci...taky je mu trochu horko.Vyzývá tedy svou milou ke krátké přestávce. Liliana rychle odhadne situaci, omrkne rozpracovaný obraz a pak se jakoby nic začne před stojanem  svůdně protahovat. To už si zoufalý Šimon začíná doslova rvát vlasy z hlavy. Nakonec ale něžnými slůvky a sladkými polibky omámí krásku a pak už si ji v náručí odnáší do ložnice...

SILVESTROVSKÉ FOTO 2011
 

Varieté

Rudolf se po dnešním vystoupení cítí velmi unavený a když se vyprázdní sál, usedne na pódium, nepřítomně hledí kamsi do dálky a mimoděk  leští svoje házecí nože. Valerie však velmi dobře ví, jak svého partnera povzbudit. Lehce nadzvedne sukýnku a jen pro něj  zatančí malý kankánový taneček. To byste nevěřili, jak rychle Rudolf ožil...v mžiku má Valerii usazenou na klíně a nám nezbývá, než zatáhnou oponu.

 

Klepadlo

Když Alžběta nabídla Běle službu ve své domácnosti, ještě netušila, jak mnoho mají společného. Alžběta totiž doma s velkou vášní trénovala stoj na hlavě a se svou dcerkou zkoušela různé akrobatické prvky, Běla zase při úklidu často prováděla skvělé roznožky  a salta. Inu, tyhle tři se hledaly, až se našly.


Královská hra

Víno, které naléval Bambulka do pohárů, bylo zatraceně silné, a tak za nedlouho královský pár začal ztrácet svůj majestát. Zatímco utlumený Matyáš pozbyl přirozenou koordinaci pohybů a schopnost plynulého vyjadřování, Berenika byla naopak řádně rozjuchaná a vrhla se na Bambulku  s tím, že potřebuje prozkoumat, zdali je skutečný muž.. Bambulka se snažil uniknout, ale zdánlivě křehká Berenika prokazuje nebývalou sílu. Matyáš naštěstí  na chvíli prozřel
a dopotácel se na pomoc svému příteli. Společně se jim pak rozdováděnou Bereniku podařilo zpacifikovat.

 


Klenotnictví

Ve chvíli, kdy Rudolf  kvapně opouští klenotnictví se svou milenkou, vtrhne proti nim dovnitř maskovaný muž se zbraní v ruce. Nápis, který má na tričku, mluví jasně, a tak raději všichni ustoupí stranou a nesnaží se jakkoli proti vetřelci zasáhnout. Ten pak velí :"Všichni lehnout na zem a ani se nehněte!"
Zloděj však netuší, že Helena se aktivně věnuje karate a je držitelkou černého pásu. Ve správné chvíli mrštně vyskočí ze země a přesně mířenou ránou udeří muže do týla trvanlivým salámem. Jediným pohybem ho odmaskuje a bolestivým chmatem mu zkroutí ruce za záda. Policie už je na cestě  a vykutálený Matěj už jen čeká až mu nasadí pouta.
 


Dřevo

Když Dorotka pomalu končí s úklidem dvorku objeví se před ní náhle sousedův syn Matěj. Už dávno má o Dorotku zájem a rád by si udělal další "zářez na pažbě", jenže dívka o chlípného Matěje nestojí. Tatínek s malou Kačenkou odešli do chalupy , malého Toníka Matěj ani nevnímá...Dorotka musí být jeho!
Jenomže právě Toník  běží za tatínkem, když vidí jak neurvale Matěj obtěžuje  Dorotku. Viktor se z chalupy vyřítil jako zběsilý a Matěj dostal řádně na pamětnou. Exekuce byla krátká ale velmi účinná, násilník se sotva dobelhal domů.

 

 

 

 

 

 


Kmotřenka

Alenka  hledí do tančících plamenů, když vtom proletí komínem jakýsi malý temný tvor. Dívka rychle couvá, je celá vylekaná a vůbec si nevšímá nadšených gest a přivítacích výkřiků, které vycházejí z Barunčiných úst. Vždyť to se domů svou obvyklou cestou vrací jejich tatínek! Serafína  rozsvítila světla v pokoji, bere svého mužíčka  k sobě do křesla  a hned se vyptává, zdali má hlad a jaký že to měl den. A tak Alenka poznala živitele své prozatímní rodiny a na jazyk se jí dere jediná věta: "Čert aby to spral!"
 


Půda

Lidka pořád něco štrachá v tom nejzazším koutě a Frantík už je celý nesvůj, chce se  natáhnout na matraci a trochu si odpočinout. Jenomže, když Lidka vykoukne  a otočí se na něj, vytřeštěný Frantík nevěří svým očím. Tohle, že je Lidka, ta zelená příšera?! Buďto má vidiny z hladu a nebo se jeho milá stala obětí podivné transformace...Když Lidka vidí na smrt sinalého Frantíka, stáhne rychle z obličeje nalezenou masku a svého "hrdinu" konejší něžnými polibky.

   

   

 

SILVESTROVSKÉ FOTO 2010
 

Květinářství

Iva byla neskonale zvědavá co je v balících, které nesl Martin a také ji moc zajímalo, kdo mu je posílá. A protože nedokázala svou zvědavost skrýt, Martin ještě na ulici balíky rozbalil a hned využil příležitost k tomu, aby Ivu pozval na domácí uzené a dodatek vánočního pečiva, které mu z Moravy poslala jeho starostlivá maminka. Nu, takovému pozvání se nedá odolat...

 

 

Hádej, kdo dnes přijde

Helena je žena vášnivá, dokáže divoce milovat i nenávidět. O tom se Rudolf  v jejich společném životě několikrát přesvědčil. Po odchodu syna s manželkou a šťastném narovnání rodinných vztahů oba s úlevou usedli v obýváku. Jenže potom se v Heleně probudila dračice a Rudolf jí tak jako pokaždé neodolal.
 

Útěk z kláštera

Při prvním Eliščině pádu si Rozárka myslela, že je to jen náhoda, ale při druhém už jí bylo jasné, že tahle dívčina je obyčejné nemehlo a raději ji při dalším pokusu zezadu jistí. Bohužel i tentokrát Eliška zavrávorá  a svalí se rovnou  na Rozárku. Sebastian se na vrcholu zdi může potrhat smíchy.

 Sci-fi

Právě, když bylo posezení přátel tak příjemné, objevila se za oknem obludná tvář podmořské příšery  Mama-ruru-nyny. I svalnatý Robert se zdá být vyděšený. Nakonec všichni omdlévají hrůzou, a tak naštěstí už nevidí jak obrovská příšera s chutí požírá potápěče v křupavém oblečku.

 

 

Indiánka

Už se pomalu stmívalo, když jsme začaly balit naši  indiánskou minivesnici. Znamená to vždy přenášení  a ukládání nejrůznějších rekvizit a při tom spěchu jsme si ani  nevšimly, že naši hrdinové v tichosti opustili svoje "pracoviště". Sešplhali dolů včetně koně (opravdu netuším jak ten to dokázal), pak nelenili a chtěli nám jednoduše frnknout. Naštěstí s námi při venkovním fotografování pobývá Barča, ostražitý teriér mých rodičů. Hrdí indiáni se však nezaleknou útočícího strážce a nakonec musela  skokem plavmo zasáhnou Máninka a uprchlíky zadržet. Uf, to byly ale nervy!

 

Senoseč

Já vím, že většina z vás očekává nějaké peprné zakončení téhle trochu svlékací scénky s věnečkem...jenomže, Jindřich je slušně vychovaný a navíc měla Máninka mravokárný dohled. A tak namísto aby pozval vykoupanou Martinu na romantickou procházku do nedalekého mlází, popadl košík a hurá na houby. Naštěstí si Martina v houbaření libuje se stejným zápalem. Večer tedy měli chutnou míchanici a potom...nu, to už se mě neptejte.

 

 

Houslista

Třešňový likér nakonec dokázal odvázat i distingovaného  Viktora a upjatou Aiko. Viktor už se plazí po zemi a vzrušeně líbá nožku své exotické kolegyně, ta ještě chvíli hájí svou čest a snaží se mistra zpacifikovat nezvykle těžkou mísou. Jenže pak už se vzdává jeho průzkumnicví v oblasti dámského  prádla a bláznivě se směje jeho překvapení, že Japonka Aiko chodí na ostro. Inu, jiný kraj jiný mrav.Když s obtížemi svlékne Aiko s horního dílu kostýmových šatů a navlékne si na hlavu její sukni, začne bez ustání žvatlat o tom že je "čelvená taltulta co se vlta nebojí, plotoze nemá žuby"
Jak naši umělci nakonec dopadli vidíte sami, tenhle likér si raději s žádnou návštěvou nedávejte...rozhodně ne celou láhev. 

   

   


SILVESTROVSKÉ FOTO 2009
 

Setkání v lese

Po cestě najednou Honzík zahlédl v houští maličkatého legračního dědulu. Měl červený kabát s bílým kožíškem a čepici s bambulí. Všichni si mysleli , že je to  zbloudilý skřítek a chtěli mu pomoci. Ani jeden mu ale nerozuměli, protože mluvil nějakou cizí řečí. Posadili ho tedy na sáňky a že ho dovezou domů do tepla. Jenže dědek byl vzteklý a kousnul Jindřicha do kolene. To neměl dělat! Jindřich nelenil, hodil na skrčka deku a pevně ho do ní zavázal. Nic nedbal na jeho hlasité výkřiky  a skřípání zubů.
Doma vstrčil svázaný uzlík vzadu do komory a nařídil, aby ho nikdo nerozvazoval i kdyby dědek prosil kdo ví jak. Po několik generací to všichni respektovali, jenže... asi tak  před dvaceti lety ho nějaká nepoučená osoba osvobodila. Dědek se hned rozběhl daleko po české zemi, vyrostl a v období okolo Vánoc je ho všude plno.

   

   

Kouzelník

Na konci celého vystoupení si asistentka Sofie na chvíli vyměnila roli s kouzelníkem. Rozhodla se, že ukáže divákům svoje umění. Jak to dopadlo vidíte na fotografii.
 

 

 

 

 

   

Komtesa

Ještě než komtesa Laura odjela na své panství, učinila před hrabětem nečekané doznání. Strávila totiž téměř jeden rok s kočovnými cirkusáky a od té doby ovládá jízdu na koni více než bravurně. O tom se nakonec Sebastian po chvíli sám přesvědčil a hodně překvapené byly i dvě nečekané návštěvnice, které dovnitř tajně nakukovaly vstupní branou.

Nečekaná návštěva

Dan byl naprosto omámený Mileniným  půvabem, a tak netrvalo dlouho a svůj zájem začal dívce celkem okázale dávat najevo. Milena byla docela zaskočená  a když už Dan dorážel poněkud víc, nenapadlo jí nic jiného, než mu narazit na hlavu odpadkový  koš.  Ta holka snad nikdy neviděla televizní pohádku "Mrazík", protože jinak by tou změnou nemohla být tolik překvapená.

Opička

Opička začala po krátké době v bytě vesele řádit. Nakonec vyskočila na polici s květinami a všechny rostliny naházela  na koberec. Vysypaná zem, rozbité květináče a poničené rostliny...a teď už toho má Veronika opravdu dost!
Štěpán, Veronika i Zuzanka nakonec přísahali, že nikomu neprozradí, co s opičkou provedli. Pozorný divák to ovšem hravě odhalí.
 

Pradleny

Při velkém prádle se znenadání u necek objevil Matěj a hned začal s oběma dívkami laškovat. Jako že má špinavou košili, jestli by mu jí taky nepřemáchly a že by potřeboval umýt záda a podobně...Eva s Johankou ho chvíli ignorovaly, ale když nedal pokoj, jako na povel strčily Matěje do necek a stáhly z něj oblečení. Matěj se nejdřív trochu zalekl, ale nakonec mu tahle "lázeň" u dvou krasavic byla docela příjemná. A než mu vyprané gatě  a halena uschnou, zahalila ho Johanka do zástěrky a Eva už ho vede do sednice na koláče a bílou kávu...no, on  je vlastně ten Matěj docela sympatický chasník.

 

 
   

   

Krokodýl

Když Daniel odvedl Lucku k sobě domů a uložil jí do postele aby si odpočinula, rychle se vrátil na místo, kde měl uloveného krokodýla. Už z dálky na něj volá,  opatrně mu vyndá z tlamy dřevěný kolík a za odměnu krokodýla krmí gumovými medvídky, které mlsný plaz přímo zbožňuje. Dan ho chválí jak skvěle zahrál svou roli a netají se radostí z přízně a obdivu pohledné dívky. Tak zase někdy příště KROKOUŠI!

Domeček pro panenky

Honzík se rozhodl vyhlásit děvčatům válku a vytáhnul svůj bojový tank. Alenka s Barčou se ovšem vzdávají jen na oko, aby během chvíle zaútočily a nakonec zpacifikovaly svého "nepřítele". Honzík se ale rychle ze zajetí vysvobodí a vítězoslavně haleká na celý pokoj.

   

   

Dopis

Zkroušená Karolína sedí spolu s Laurou v pokoji, když najednou prudce vstoupí prapodivně oděná dáma. Hned se hrne ke Karolíně a Laura má strach, že se jí chystá ublížit, chce volat o pomoc a snaží se zabránit neznámé ženě, aby se k její sestře přiblížila. Vtom  návštěvnice shodí  klobouk a....překvapená Laura nevěří svým očím. To Vilém tajně v převleku dorazil za svou milovanou Karolínou! Milenci mají teď oči jen pro sebe, a tak Laura v tichosti opouští místnost.

 

  

Vánoční perníčky

Sotva Anna  dozdobila poslední perníčky, zase jí popadla její obvyklá horolezecká vášeň. Anetka se o maminku trochu bojí, ale nakonec se jejích akrobatických cvičení celkem ochotně účastní.

 

 

 

 

 

SILVESTROVSKÉ FOTO 2008

Krmelec

Na zpáteční cestě Frantík znovu v houští zahlédl Majdu... najednou bleskově strhnul Johance čepici a nasadil jí na hlavu ochočené laně. Majdu to poněkud vyplašilo a zmizela v lese. Tohle Johanka Vojtovi nedaruje! Svižně popadne jeho oblíbeného kulicha a šup s ním na strom. No, trochu se ti dva pohádali a pak zase usmiřovali...jako malé děti, a to už jsou prosím oba plnoletí.
Kdybyste ovšem náhodou potkali v podhůří Šumavy podezřelou laň s růžovou čepicí na hlavě, tak alespoň víte o co jde. No a kdybyste na vysoké jedli uviděli proužkovaného kulicha, napište mi prosím zprávu na mail, Frantík se s tou ztrátou dodnes nedokázal vyrovnat.

Růžičkový ples

Zrovna když  Magda s Izabelou probíraly své drahé polovičky, vstoupila do foyer vysoká urostlá dáma a chvíli se upravovala v zrcadle. Obě dívky si ji s neskrývaným zájmem prohlížely. Jaké má svalnaté paže a široká ramena! Zvědavá Izabela začala podrobně zkoumat i obličej...nějak se jí to nezdá, a tak jakoby omylem zavadí o mohutný účes a ejhle...paruka je dole a pod ní ...Matěj! Dívky na něj dorážejí jako dvě vosy a nakonec ho téměř vysvléknou. Zoufalý Matěj jen rezignovaně snáší jejich příkoří. Dívky už tedy znají půlnoční překvapení - travesti show.
 

 

 

 

 

 


Malíř pokojů

Š
těpánovi se krásná Veronika zalíbila natolik, že neváhal a do bytu se ještě jednou docela tichounce vrátil. Je těsně před Velikonocemi, a tak vyměnil v autě malířské náčiní za pomlázku, protože každá žena se přeci nechá "s radostí" trochu pomladit. Veronika byla tím nečekaným návratem hodně zaskočená a vyšlehat se nechtěla nechat ani trochu, jenže...Štěpán je pohledný sympaťák a s dívkami to umí. A nakonec, co se škádlívá...

 

 


Batman

Mariana se do Batmana docela zbláznila, zapomněla na svého muže i na děti, na dům i svou práci. Chtěla s ním odejít kamkoli a na vždy. S takovou ženou se Batman ve svém životě srdnatého zachránce zatím nesetkal a i když se mu Mariana moc líbila, její chování ho docela vyděsilo. Batman přeci  touží ženy milovat, má jich stovky v různých koutech světa... nechce se však vázat, nestojí o rodinu a to věčné ženské "musíš a nesmíš". Nezbývá mu než vzít do zaječích...ehm tedy, do netopýřích. Mariana se ho snaží zadržet, ale kdepak... Zoufalá usedne na lavičku a už už natahuje moldánky, když  vtom zahlédne v trávě nějakou knihu či zápisník. Na přední straně čte velký nápis My girls, a pak už jen listuje dlouhým seznamem ženských jmen, adres a telefonních čísel. Některá jména jsou červeně podtržená, jiná jsou  přeškrtnutá a sem tam se objeví i malý otazník. Na konci seznamu najde své jméno i adresu...dvakrát přeškrtnuto! Mariana je chytrá holka a hned jí všechno došlo..Božíčku, vždyť musí vařit brokolici k večeři a vyvenčit psa...tak honem popadnout  nákup a  hajdy domů!

U švadleny

Valentýna už je našňořená v nových šatech, když se najednou u jejích nohou objeví veliký pavouk. A Valentýna se pavouků bojí...moc bojí. Začne šíleně ječet a vyskočí nejprve na židli a potom na stůl. Rozárka se jí snaží uklidnit, vždyť pavouk je vzácný chovanec jejího manžela a je docela neškodný. Jenže vystrašená Valentýna už stihla vylézt na krejčovskou pannu...a pak uvidí další pavouky! Rozárka má strach o svou kamarádku i o manželovi exempláře. Krejčovská panna se zakymácí a Valentýna upadne dolů jako pytel brambor...a rovnou na hlavu. Ale nebojte, ona je to holka tvrdohlavá, ta něco vydrží...osminozí krasavci se ovšem  bez ztrát neobešli.

   

 

 

 

   

Madagaskar

Štěpán se při konzumaci placek s kaší pokecal jako malé děcko, a tak se Kimi nabídla, že mu oblečení přemáchne a zatím mu půjčí nějaký  ten hadřík po starším bratrovi.  Myslela to doslovně...Štěpán dostal opravdu jen jeden hadřík - bederní roušku. Cítil se celý nesvůj, ale Kimi byla nadšená, že vypadá jako domorodec a že ho naučí jejich tance. No, Štěpán se snažil, ale chvílemi to stejně připomínalo spíš odzemek. Jenže Kimi na něm mohla oči nechat...najednou hup a skočila na něj jako opice, ovšem tak nečekaně, že se Štěpánovi zamotaly nohy a ve chvíli už se oba váleli na zemi. Štěpán se vylekal, Kimi se smála a hned ho zase ponouká, kdo že se prý dostane dřív do chýše je vítěz a ten druhý mu musí splnit jedno přání. A to zas jo! Štěpán je úžasně soutěživý a hned se hrne do dveří, aby zabránil Kimi vstoupit dovnitř. Jenže Kimi je mrštná jako šelma a než se náš přírodovědec rozkouká, skočí dovnitř oknem. A co že si Kimi  nakonec přála?..No to vám snad raději ani nebudu povídat.

Narozeniny

Sotva  Karolína se Žanetkou na chvíli odešly do vedlejšího pokoje k počítači, rozhodli se pánové náležitě prozkoumat novou panenku. Samozřejmě ji nejprve svlékli a potom obhlíželi její proporce a zkoušeli pohyblivost. Jenže se u toho docela hlasitě smáli a podezíravá Žanetka nakoukla dovnitř. To jste tedy hošánkové neměli dělat...posmívat se vysněné panence! Fotografií zobrazujících krutou pomstu dvou téměř nepříčetných žen jsem pořídila několik, jenže byly natolik drastické, že jsem se je nakonec rozhodla nezveřejňovat.

 

 
   

 

 

 

   

Podzimní odpoledne

Hanka s Vojtou jsou mnohem víc než kamarádi a jak tak pobíhali venku, skončili nakonec v láskyplném objetí. Ovšem oblečení "vystavené" na zídce, za kterou se oba milenci skrývali přilákalo pozornost známého zloděje dortíků a kabelek - Matěje. Přikrčený se připlížil a sebral vše co mohl unést...kupodivu drahý model letadla ani vysílačka ho nezajímaly. Když si Vojta všimnul, co se stalo bylo už pozdě a teď...babo raď! Naštěstí už byl v podvečer park docela opuštěný a oba bydlí nedaleko. Když Vojta objevil nepoškozené letadlo hned se celý rozradostnil, což se o Hance říci nedá. Pro ni znamenala cesta domů hotové utrpení a na tuhle příhodu hned tak nezapomene...

   

 

 

 

   

 

 

 

SILVESTROVSKÉ FOTO 2007

V novém bytě

Tak na tenhle den jsme se všechny tolik těšily! Konečně mají naše holky svoje bydlení. Jenže sotva Mariana se Źanetkou pověsily záclony, vytáhly odkudsi několik lahví s alkoholem a distingované dámy se změnily k nepoznání. Druhý den si ze svého řádění nic nepamatovaly  a kompromitující fotky označily za fotomontáž. Já jim dám fotomontáž, potvorám!

   

U počítače

Mariana je posedlá všelijakými cvičebními metodami a ráda je předvádí svým kamarádkám S Evou se tedy chvilku věnovaly strečinku a  Mariana neváhala  ke svým cvikům využít dokonce i nebohého psa Broka. Ten jí za“ odměnu“ tak trochu olízal makeup.

   

Zoo

Neukázněná Žanetka klidně vlezla do výběhu velkého želvího samce, neustále ho dráždila jakousi větvičkou a pak se divila, že se opancéřovaný plaz  po ní sápe. Nakonec před ním zbaběle utekla na strom. To Magda, aktivní gymnastka, se s nebývalou lehkostí vyhoupla na cibetčinu klec, aby jí pohodlně mohla sledovat shora. Botičky nechala pohozené kdesi v písku….

   

Ložnice

 Bez komentáře

   

Jablíčka

 Všechno začalo v pauze mezi fotografováním, když se Eva snažila lézt po žebříku. Matěj jí zezadu jistil a soustavně jí přitom vyhrnoval sukni. A pak se měla Eva vyfotit jenom ve spodní košilce a Matěj se hned hlásil, že jí bude pomáhat s vysvlékáním.Jenže Eva se nakonec rozzlobila, proč že se má svlékat jen ona, proč ne taky Matěj a než bys  řekl švec sundala Matějovi vestu a vzápětí i košili. My jsme pak musely na chvíli odejít a když jsme se vrátily, povalovali se oba v trávě a zdálo se, že si náramně rozumějí. A když přiběhla malá Barunka, začali všichni tři bláznit a nakonec se zavěsili na jednu z větví jako netopýři.

       

Samovar

 Zatímco si obě kamarádky povídaly o holčičích věcech  a probíraly zejména Karolíniny nové botky, nenechavý soused Matěj se nepozorovaně vplížil až k nim do obýváku. Tajně ukořistil tác s jahodovými dortíky a všechny je spořádal. Ta tam však byla rázem jeho atletická postava  a když se snažil tiše zmizet, děvčata těžkopádného vetřelce zpozorovala. Jelikož Annin pradědeček býval kozáckým atamanem a Karolínin zase sloužil v cizinecké legii, probudil se  v obou dívkách bojový duch  po předcích a  rychle dokázaly lapit  nevítaného hosta. Náležitě ho obě vytahaly za pačesy a pod pohrůžkou, že Anna vše nahlásí na domovní správu musel slíbit, že se to už nikdy nebude opakovat. No jo, ale věřte Matějovi!

 

Zpět na hlavní stranu