V zámeckém parku


Scéna
První exteriérovou scénu jsem stavěla v dřevěné zásuvce o rozměrech cca 70x60cm. Pozadí tvoří modrá umakartová deska, vše ostatní jsou skutečné přírodniny.Lavička je z dřevěného masivu, pomníček koníka tvoří překližková tabulka s pozlacenou sádrovou hlavou přichycená na pískovcovém kameni.Kovové sloupky jsem nařezala z ocelové kulatiny, řetízek přidržují kuličky z ložiska přilepené vteřinovým lepidlem.

Panenky
Markéta :
Růžový kostým pro Izabelu je ušitý z mírně elastického materiálu, připomínajícího tenkou džínsovinu. Sukně je rovná vzadu na zapínání. Kabátek je bez fazony, knoflíky jsem vyrobila z moduritu. Halenka je z tenké růžové látky , na zádech propínací. Ze stejného materiálu je i kabelka, kterou tvoří pruh bílé čtvrtky potažený látkou, boky jsem vlepila textilním lepidlem.Zapínání je na patent shora krytý korálkovou ozdobou. Z růžového rokajlu jsou i náušnice  a korále, které má panenka na sobě. Boty jsou originál od Tonnera

Marie :
Magda má kostýmek  z úpletového materiálu zdobený našitou lacetkou.Klobouček jsem vytvořila z tenkého filcu a je lepený. Náhrdelník je z drobného rokajlu a stříbrných  přívěsků.

 

  . .  

Zpět na hlavní stranu