U počítače

Scéna
Tato místnost představuje pracovnu a Mariana s Evou tu řeší cosi na počítači, klábosí a taky trochu relaxují.Celkově je pokoj moderněji zařízen a tomu odpovídají i závěsy, obraz, police a koberec.Zelené křesílko tvoří skořepina z tuhého vrstveného papíru potažená látkou, zavěšená v plastovém držáku na zrcátko.Počítač je z polystyrénu, klávesnice a monitor ze dřeva, vše je polepeno potřebnými obrázky vytištěnými na černobílé tiskárně.Myš, propiska, plastika slunečnice i vázička jsou ze samotvrdnoucí hmoty. Kalendář je samozřejmě papírový, spirálu tvoří pérko do propisky. Pes Brok, jehož obrázek můžete zahlédnout na poličce, je kupovaná figurka.

Panenky
Markéta :
Kalhoty, které má Eva na sobě jsou bokovky a jelikož jsou trochu pružné, obešly se bez zapínání.Top má jednoduchý střih na ramínka, ve švu pod prsy je ozdobený barevnou výšivkou. A protože Eva chtěla mít pohodlné nejen oblečení, dostala na "ploché nohy" nízké pantofle vyrobené z balzy a z koženky.

Marie :
Na oblečení pro Marianu jsem využila dětské tričko s indiánským motivem.Sukně je ušitá z látky, která imituje kůži..Botičky jsou originální černé pantoflíčky z plastu, přemalované béžovou barvou. Náušnice, náramek a spona ve vlasech barevně doplňují motiv na tričku.

Zpět na hlavní stranu