Ložnice

Scéna
Scénu tvoří, jako u všech místností, dvě kartonové desky. Na podlaze je hnědá sametová potahovina, před postelí pak leží kousek beránčí kožešiny. Veškerý nábytek je opět z překližky. Mým záměrem bylo udělat ložnici tak trochu romantickou, proto jsem na závěsy, potah u sedáku a stínidlo lampy použila zářivě růžovou látku a ozdobné kanýry. Věci na toaletce jsou sestavené a slepené z rozmanitých drobných předmětů. Veškeré rostlinstvo v ložnici je přírodní. Do záběru se mi vešla vždy jen jedna postel, je-li těsně vedle druhá, ponechám na vaší fantazii, Natálce a Matějovi však ta jedna bohatě stačila.

Panenky
Markéta :
Natálka má negližé z růžového poloprůsvitného silonu. Látka se bohužel nedala sešívat na stroji, a tak jsem se musela uchýlit k ruční práci. Na druhou stranu, nespornou výhodou materiálu je to, že se nepáře a nemačká. Výsledný komplet se k mé radosti obešel bez jediného zapínání. Růžové pantoflíčky jsou originál od Tonnera.

Marie :
Matěj má na sobě jednoduché úpletové pyžamo a originál Tonner pantofle. Výstřih do véčka je záměrný, aby byla dobře patrná jeho mužná hruď...chacha! Vousy a porost na prsou mu pořídila Markéta.
Jak sami vidíte, Matěj je kavalír a do ložnice nepřišel s prázdnou. Natálka měla z darovaného přívěsku upřímnou radost.

 

 

 

 

Zpět na hlavní stranu