+
 

Módní přehlídka Roberta Tonnera

 

...přehlídka vrcholí a na pódium přicházejí modelky ve společenských šatech. Při jejich závěrečném defilé přivítají potleskem samotného autora těchto krásných modelů. Robert Tonner je na scéně!

Scéna
Jubilejní scéna s číslem 100 je trochu jiná...chtěla jsem na ní předvést hlavně modely společenských šatů od výrobce, které se nám za více než osm let, co se Tonnerkám věnujeme, doma sešly.  A my jsem je až na jediné v žádné z našich scének dosud nevyužily.  Protože jsem kvůli rozestavení modelek v samotném závěru potřebovala sudý počet a my měly šaty jen sedmery, musela jsem ty osmé s pomocí originálního body dotvořit.
Samotnou scénu tvoří dlouhá zadní stěna s nápisem Robert Tonner a dvě předsunuté postranní stěny, na něž jsem umístila úvodní obrázky jednotlivých sérií, které v průběhu let vznikaly a vznikají. Je jich tu celkem 64 a k našemu nemalému překvapení jsme zjistily, že v naší sbírce máme zástupce více než poloviny z nich.

Pokud by někoho z vás zajímalo, jak asi bude vypadat scéna 101, musím říct, že nevím...nevím, protože ji v nejbližší době nemám v plánu vyrábět...
i když nezrealizovaných scének mám v hlavě ještě hodně :-). Ale, chci si dát teď nějaký čas pauzu, protože si potřebuji uspořádat věci okolo panenek
a chtěla bych i upravit stránky a vyrobit nějaké návody, na které mi v minulosti nezbýval čas.


Panenky
Markéta:
Denisa  a Ilona mají na sobě svoje originální šaty, ve kterých k nám přicestovaly, ostatní mají oblečky zapůjčené od původních majitelek.
Jitka - šaty od  Adriany (A Night To Remember Tyler)
Marcela - šaty od Sofie (Emerald City Elegance Ozmopolitan)
Dagmara - šaty od Klaudie (Private Affair Tyler Wentworth 2)
Kamila - body od Gábiny (All Glamour deluxe Sydney), nabíranou sukni jsem ušila ze žluté organzy a ozdobila jí zlatými flitry.
Monika - šaty od Tamary (Radiant in Ruby Charlotte)
Leontýna - šaty od Alžběty (Essence of Night Betty Ann)
K jednotlivým modelům patří i originální botičky, které si můžete prohlédnout na poslední fotografii.

Kryštof, který si zahrál Roberta Tonnera dostal oblek z fundusu, ušila jsem jen vestu, kravatu a vyrobila jsem mu brýle.


 

Zpět na hlavní stranu