Kobereček pro panenky

Lenka se už pár let věnuje sběratelským panenkám. Šije pro ně oblečení, vyrábí nábytek a dekorace. Ráda něco vymýšlí a hledá nejrůznější inspirace na netu. Tentokrát jí padnul do oka bambulkový kobereček. Zrovna takový by se hodil pro její panenky. A protože má tvořivou náladu, pustí se hned do díla. Malých bambulek ovšem potřebuje dosti velké množství, a tak výrobou stráví celé odpoledne. Se svým výtvorem je nakonec spokojená a hned jej umístí do vitríny, kde mají panenky své pokojíčky.

Scéna
Z pěněného PVC jsem vyráběla psací stůl, závěsnou poličku a skříň s policemi na vystavení panenek....a také židli k počítači. Ostatní nábytek je z dřívější scénky. Z fima jsem udělala tavnou pistoli. Na výrobu maličkatých bambulek (mají průměr cca 8mm) jsem použila tenká vlákna štupovaček.
Sběratelské panenky představují v našich scénkách maličkaté Lolly Pop. Do vitríny jsem umístila dva pokoje, jeden moderní, který už byl  ve scénce s výstavou panenek a pak jeden dobový, který jsem vytvořila pomocí plastového nábytečku. Do obou místností jsem si vytiskla tapety a také obrazy.

Panenky
Markéta:
Tentokrát vystupuje jen jedna panenka, a tak šití nebylo mnoho. Z ponožky jsem ušila pro Lenku triko, z fialové úpletu domácí kalhoty a pantofle jsou z pěnovky.

    1 1

Zpět na hlavní stranu