Velký nákup

Jednou za čtrnáct dní jezdí Štěpán společně s Magdou na velký nákup. S připraveným soupisem potřebných věcí projdou supermarket a cestou ještě každý přidává další věci podle vlastního uvážení.
Po příjezdu domů přichází na řadu ta nejméně oblíbená činnost - ukládání potravin. Když je vše na svém místě, začne Štěpán přemlouvat Magdu, aby si udělali topinky...dostal na ně obrovskou chuť. Převléknou se do domácího  a společnými silami mají během chvíle na talíři voňavé topinky s míchanými vajíčky, kečupem a pórkem.

Scéna
Jídelní stůl a židle jsem vyráběla  před časem, do téhle scénky jsem ale vrchní části polepila samolepící tapetou. Kuchyně z pěněného PVC se na scéně objevuje už potřetí. Nejprve byla červená, pak hnědá a teď jsem zvolila žlutou variantu. Nové jsou i pracovní desky, obraz i hodiny. Nákup jsem posbírala z nejrůznějších potravin a drogistického zboží, které jsem vyráběla v průběhu času. A samozřejmě nechybí ani skutečné miniaturní potraviny jako pečivo, rajčata, jablíčka nebo lahůdková cibulka.

Panenky
Markéta:
S oblečením jsem to tentokrát měla jednoduché. Veškeré oblečení je z fundusu a vyráběly jsme je do dřívějších scének...některé do hodně dřívějších.

   

Zpět na hlavní stranu