Model pro Sabinu

 

Před týdnem řekl Dan Sabině, že by ji rád představil svým rodičům. Chodí spolu už pár měsíců a teď je vhodná příležitost přivést svou dívku na zahradní grilování a seznámit ji se svou rodinou a přáteli.Od té chvíle Sabina řeší, co si vezme na sebe. Ve svém šatníku má převážně sportovní  oblečení...David ji sice uklidňuje, že se jedná o velmi neformální akci a že je krásná ve všem, jenže Sabina ví, že se tu sejde vybraná společnost a ráda by udělala na Danovy rodiče dobrý dojem. Nakonec tedy vybrala ve svém šatníku jedinou "schopnou" sukni a jednoduchou halenku...ale stejně je pořád plná pochyb a každý den se k tématu vhodnosti svého oblečení vrací.
A je to tu! Dnes odpoledne pro ni Dan přijede a odveze ji k nim domů. Už od rána je Sabina trochu nervózní a cítí lehké šimrání v žaludku.
Pustí si tedy televizi, aby se uklidnila. Vtom uslyší zvonek. Za dveřmi stojí  poslíček a drží dvě veliké papírové  krabice převázané ozdobnou stuhou. Sabina se překvapením nezmůže na víc, než na pozdrav a poděkování. A pak začne rozbalovat ...v první krabici na ni čeká letní látkový košíček - to je láska na první pohled... a k němu páskové  botky na podpatku - padnou jí jako ulité. Uvnitř druhé krabice jsou papírové desky do kterých návrhářka načrtla svou vizi.
Teprve až teď si Sabina povšimla, že jsou všechny krabice označené logem známé módní návrhářky a tvůrkyně Světlany Ježkové. Ten Daniel je ale tajnůstkář! Tohle opravdu nečekala! A pak už Sabina vyndává bílé elastické šaty zdobené kanýrky...a ještě je tu kostkovaná sukýnka... a ještě dlouhé rukávy, které model doplní v chladnějším počasí. Sabina šaty rychle oblékne a jde se podívat do zrcadla. Je nadšená, jsou tak krásné! Pak ještě zkouší variantu se sukní i s rukávy.
Když odpoledne přijel Dan a uviděl Sabinu v dokonalém modelu, byl nadšený stejně jako ona. Navíc pro ni měl ještě jedno malé překvapení - náušnice se zářivě modrými kamínky.
Zahradní grilování proběhlo v příjemné atmosféře a když Sabina před půlnočním ohňostrojem shodila po pár skleničkách šampaňského kostkovanou sukýnku a okouzlila všechny v sexy šatičkách, sklidila zasloužený potlesk nejen ona, ale i přítomná návrhářka Světlana.

Scéna
Další scénka, která vznikla díky Světlaně (Blacksvetlus). To ona je autorkou dárků pro Sabinu, proto tedy dostala návrhářka v našem příběhu její jméno. Vše, co je v krabičkách včetně jich samotných, vyráběla Světlana a nezapomněla ani na dokonale sladěné náušnice. Já jsem moc ráda, že se i vy můžete potěšit jejími nádhernými výtvory a doufám,  že se nám alespoň trochu podařilo, podělit se s vámi o ten úžasný pocit, jaký jsme zažily při rozbalování dárku, který nám poslala.
Knihovnu, televizní i konferenční stolek jsem vyrobila z pěněného PVC...stejně tak i televizor a ovladač. Gaučík je z fundusu a pro tohle focení prošel jen drobnou úpravou - kovové nohy jsem vyměnila za masivní spodek. Sedáky už se objevily ve scénce "Nejkrásnější dárek". Stojanová lampa vznikla z několika drátů, uzávěrů od šampónu a kulaté dřevěné základny. A i když samozřejmě nesvítí, kvůli autenticitě jsem ji přece jen opatřila malými žárovkami. 


Panenky
Markéta:
Sabina dostala jednoduché domácí kalhoty a tričko. Z moduritu a kůže jsem pro ni vyrobila botky na klínu

Marie:
Danielovi jsem ušila košili  z tenké látky, která barevně ladí s oblečením jeho partnerky.
 

   
   
   

Zpět na hlavní stranu