Fotograf

 

Tomáš s Romanou a Zorkou se domlouvají na průběhu dnešního fotografování. Děvčata nejsou v ateliéru poprvé, obě studují  a zároveň si přivydělávají jako modelky. Práce probíhala v příjemné atmosféře, Tomáš je skutečný profesionál...navíc i velice pohledný muž. Oběma dívkám se líbí, rády s ním koketují a  občas se chovají i trochu vyzývavě. Tomáš ale vše přehlíží s laskavým úsměvem.
V průběhu posledních záběrů vchází do ateliéru mladá dáma. Fotograf se v tu chvíli doslova rozzáří a následuje vřelé objetí. Výtvarnice Judita, Tomášova životní láska, se vrátila po několikaměsíčním odloučení ze zahraniční stáže.
Romana se Zorkou se chystají k odchodu a teď už chápou, proč jejich snažení bylo marné.

Scéna
Vyráběla jsem malý jednoduchý gaučík, lehký stolek z pěněného PVC a plexiskla, paraván s Muchovými obrázky, které jsem získala z krabice od puzzle a nakonec fotografická světla - softboxy. Jejich stojany jsou dřevěné, "osvětlovací" části jsou z tenkého plastu potaženého látkou.  Ostatní věci jsou z fundusu, instantní káva, slunečnice a váza s růžemi jsou kupované. 

Panenky
Markéta:
Kostým pro Juditu jsem ušila z elastické látky, kabátek je olemovaný uzoučkým prýmkem, spodní top je originál Tonner. Botičky i kabelka jsou z dílny Blacksvetlus.
Tomáš má na sobě triko, kterému jsem na předním díle vsadila široký bílý pruh. Jako většina triček, které jsem kdy pro panenky ušila, se i tohle obléká přes hlavu a nemá tudíž žádné zapínání. Kalhoty i boty jsou originál Tonner.
Zorka i Romana v téhle scénce předváděly prádlo, šaty i botičky od Tonnera.
 

   
   

Zpět na hlavní stranu